DUDLEY DURSLEY - Harry Melling

30. července 2006 v 22:29 |  DURSLEYOVI
Dvanáctiletý Harry Melling hraje Harryho rozmazleného mudlovského bratrance Dudleyho.
Toto je Harryho první profesionální role, i když jeho nadšení a talent k herectví byly jasně viditelné už když mu byly čtyři roky a začal připravovat představení pro svou rodinu. V pěti letech se přihlásil do sobotních dopoledních kurzů v divadelní škole The Sue Nieto. V devíti se stal členem dramatického kroužku pro mládež v divadle Millfield a vystupoval v původním muzikálu Roberta Hymana House a Y3K.
Není proto překvapením, že Harryho hlavní vášeň, herectví, je nepochybně v jeho genech. Jeho dědeček, Patrick Troughton, se proslavil svou rolí jako Dr. Who, strýc David Troughton hraje v hlavních rolích v Královské shakespearovské společnosti a strýc Michael Troughton je známý svou rolí Pierse Fletchera Dervishe v The New Statesman. Harryho bratranec Sam právě začal hereckou kariéru u Královské shakespearovské společnosti, jeho matka je ilustrátorka a otec (také ilustrátor) pracoval na animovaných filmech.
Kromě lásky k divadlu a filmům Harryho baví hrát na bicí, dívat se na programy Světové zápasnické federace a taky vášnivě sleduje kopanou, zvláště tým Manchester United.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama